bachata w parach

BACHATA W PARACH

Jeden z najpopularniejszych tańców wśród zakochanych. Charakteryzuje się on nieskomplikowanymi krokami bazującymi głównie na ruchach bioder. Jest to taniec wolniejszy w porównaniu do salsy, natomiast dopuszcza efektowne figury wykonywane w bliskim trzymaniu partnera. Bachata wykonywana w parach w znacząco pozytywnym stopniu wpłynie na Waszą kondycję fizyczną, pomoże wykształcić szczupłą sylwetkę, ale także wzmocni formę psychiczną.

Na zajęciach nasi instruktorzy zademonstrują podstawowe kroki, w oparciu o które możliwe będzie zatańczenie przez Was nawet jednego, pełnego układu tanecznego. Ponadto uczyć się Państwo będziecie integracyjnej pracy w parach, gdzie między innymi przedstawione zostaną tzw. dipy, czyli finezyjne położenia partnerki podczas tańca.

Brak partnera nie stanowi problemu! W naszej szkole prowadzimy zapisy do „Listy osób poszukujących partnera/partnerki”. Dzięki temu nasza szkoła tańca znajdzie i dopasuje Ci odpowiednią osobę, z którą będziecie mogli wspólnie przystąpić do ćwiczeń!

PRZYJDŹ I SPRÓBUJ, TO NIC NIE KOSZTUJE!!! ZOBACZ -> Darmowa lekcja pokazowa

Masz pytania ?
Skontaktuj się z nami.