pole dance

POLE DANCE

Pole Dance to idealna kompozycja tańca, sportu oraz sztuki. Podczas kursu ćwiczysz nie tylko ruchy taneczne, ale także elementy akrobatyczne. Jest to swoista forma fitnessu, gdzie wszelkie efektowne i finezyjne figury wykonywane są w obrębie pionowego drążka.

Zajęcia rozpoczynają się od dokładnej rozgrzewki, której celem jest odpowiednie przygotowanie mięśni do czekających je na treningu obciążeń. Nasi instruktorzy zwracają uwagę także na wykonywanie ćwiczeń rozciągających. Następnie wykonujemy trening dopasowany do Twojego poziomu zaawansowania opierający się głównie na figurach obrotowych i akrobatycznych. Wraz ze wzrostem umiejętności tanecznych „na rurze” zwiększana będzie wysokość wykonywania danych elementów.

Podczas ćwiczeń kształtujesz swoją sylwetkę, wzmacniasz kręgosłup, zwiększasz koordynację fizyczną, a także sprawiasz, że Twoje ciało wygląda piękniej. Rezultaty ćwiczeń widoczne są już w niedługim czasie po rozpoczęciu kursu.

Taniec na rurze to dyscyplina skierowana dla wszystkich. Pole Dance to opcja nie tylko dla Pań! Zapraszamy na zajęcia także Panów. Taki trening akrobatyczno – taneczny może stanowić doskonały zamiennik dla siłowni.

PRZYJDŹ I SPRÓBUJ, TO NIC NIE KOSZTUJE!!! ZOBACZ -> Darmowa lekcja pokazowa

Masz pytania ?
Skontaktuj się z nami.