stretching

STRETCHING

Zajęcia rozciągające to znakomita opcja dla ludzi prowadzących dynamiczny tryb życia, ale również  dla osób nie znajdujących czasu na różnego rodzaju aktywności fizyczne. Poprawnie wykonany stretching sprawia, że mięśnie stają się bardziej elastyczne, co prowadzi do większej podatności na przyjmowanie składników odżywczych. Rozciąganie mięśni powoduje także, że stają się ona bardziej uodpornione na wszelkiego rodzaju mikrourazy, naciągnięcia lub naderwania.

Kurs ten kierujemy do osób chcących poprawić własną sylwetkę, poczuć się lepiej we własnym ciele, poprawić tężyznę fizyczną oraz zaczerpnąć trochę aktywnego relaksu. Ponadto dedykujemy go osobom, pragnącym powrócić do uprawiania sportu po odniesionej kontuzji – stretching w tym przypadku spełnia rolę elementu rehabilitacyjnego.

Dla osób zaawansowanych ćwiczeniowo nasi instruktorzy przygotują program, w którym podczas zajęć nauczą się Państwo określonych typów szpagatu, mostka, dokładnych skłonów w tył i w przód oraz bardziej wymagających figur.

PRZYJDŹ I SPRÓBUJ, TO NIC NIE KOSZTUJE!!! ZOBACZ -> Darmowa lekcja pokazowa

Masz pytania ?
Skontaktuj się z nami.