taniec użytkowy

TANIEC UŻYTKOWY

Kurs tańca użytkowego to znakomita propozycja dla osób stawiających sobie za cel szybką i praktyczną naukę tańca, dzięki któremu bezproblemowo odnajdą się na każdego rodzaju imprezach. Jest to także interesujący wariant w szczególności dla Panów, który wspomoże we wszechstronnym prowadzeniu partnerki podczas tańca.

Taniec użytkowy urzeka swoją prostotą. Swoją popularność zawdzięcza widowiskowym ruchom, spektakularnym figurom, a także uniwersalnym i jednocześnie mało skomplikowanym krokom. Wymienione czynniki powodują, że przyswajanie tajników tańca użytkowego każdemu przychodzi swobodnie oraz prędko.

W trakcie trwania kursu nauczamy odmian tańca disco (samba, swing, fox), odmian tańców społecznościowych (quickstep, foxtrot) oraz szeroko pojętego party dance z możliwością wprowadzenia własnych pomysłów.

Brak partnera nie jest żadną przeszkodą. Przez naszą szkołę prowadzona są zapisy do „Listy osób poszukujących partnera/partnerki”. Dzięki temu odszukamy i dopasujemy Ci partnera, z którym wspólnie będziecie mogli rozpocząć treningi.

PRZYJDŹ I SPRÓBUJ, TO NIC NIE KOSZTUJE!!! ZOBACZ -> Darmowa lekcja pokazowa

Masz pytania ?
Skontaktuj się z nami.