pro-am

PRO-AM

Jest to doskonały sposób na indywidualne lekcje w przypadku braku partnera. Partnerem / partnerką jest instruktor. Parę taneczną stanowią: PRO – nauczyciel (profesjonalista) i AM – uczeń (amator).
Ten indywidualny system to idealny sposób na szybką i efektywną naukę. Uwzględnia on tempo, czas oraz rodzaje uczonych tańców dostosowując je do indywidualnych potrzeb kursanta.

Osoby, które nie posiadają partnera lub partnerki nie tylko mają możliwość nauki w systemie PRO-AM, ale również prezentowania swych umiejętności na turniejach tańca towarzyskiego, w których uczeń tańczy na parkiecie turniejowym z własnym instruktorem.

Pro-Am to również wymarzona sytuacja dla osób już uczęszczających na zajęcia grupowe, które szukają kolejnego wyzwania, bodźca do rozwoju, chciałyby wykorzystać nabyte umiejętności i sprawdzić się wraz ze swoim instruktorem na turniejowym parkiecie. Co więcej – przeznaczony jest dla osób w każdym wieku.

Na czym to polega i skąd się wziął Pro-Am?

Pro-Am to bardzo popularny system nauczania tańca, który powstał w Stanach Zjednoczonych. Obecnie w tym systemie uczą szkoły na całym świecie i obejmuje on praktycznie wszystkie style tańczone w parze, m.in. taniec towarzyski, salsę, tango argentino, swing i wiele innych.

PRZYJDŹ I SPRÓBUJ, TO NIC NIE KOSZTUJE!!! ZOBACZ -> Darmowa lekcja pokazowa

Masz pytania ?
Skontaktuj się z nami.