Winter Smile Camp 2020


Lokalizacja:

Termin:

Sport & Smile  zapraszają na obóz narciasko- snowboardowy dla dzieci i młodzieży w Ośrodku Wypoczynkowym "Halina" (http://www.halina.info/oferta/osrodek-wypoczynkowy-halina.html) w Poroninie.

Szkolenie narciarsko - snowboardowe będzie się odbywało na stokach:

- Stacja Murzasichle - grupy początkujące

- Stacja Narciarska Małe Ciche i Rusiń - Ski - grupy średnio - zaawansowana i zaawansowana

 

Uczestnicy:

Wiek uczestników: 7-17 lat

Podział na grupy podczas obozu następuje najpierw ze względu na wiek, a następnie umiejętności narciarskie lub snowboardowe.

 

Termin: 08.02 - 15.02.2020

 

RAMOWY PLAN DNIA

8.00 – Pobudka

8.30 – Śniadanie

9.30 – Przejazd na stok autokarem

10.00-13.00 - Szkolenie narciarskie i snowboardowe

13.00 - 13.30 – Lunch

13.30-16.00 - Szkolenie narciarskie i snowboardowe

16.30 – Powrót do ośrodka

17.30 - Obiadokolacja

19.00 –21.00 – Animacje wieczorne

21.30 – Cisza nocna

Ośrodek Wypoczynkowy „Halina” (http://www.halina.info/oferta/osrodek-wypoczynkowy-halina.html) położony jest na południu Polski, w malowniczej miejscowości Poronin. Obiekt oferuje ponad 50 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach z pięknym widokiem.

Tym co wyróżnia ośrodek wypoczynkowy "Halina" to wieloletnie doświadczenie oraz nieprzerwana dbałość o zadowolenie zarówno zorganizowanych grup, jak i gości indywidualnych. Znakomite warunki geograficzne i klimatyczne, atrakcyjne ceny oraz wysoka jakość usług sprawią, że czas spędzony w ośrodku wypoczynkowym „Halina” będzie niezapomnianym przeżyciem.

Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4,5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV.

Wyżywienie

Dzieci mają zapewnione 3 posiłki dziennie obejmujące: śniadanie, suchy prowiant i obiadokolację. W trakcie trwania obozu dzieci mają zagwarantowaną wodę. Pierwszy dzień rozpoczynamy od obiadu. W dzień wyjazdu uczestnicy otrzymają dodatkowo suchy prowiant „na drogę”.

W trakcie trwania obozu dzieci będą uczestniczyć w szkoleniu narciarsko - snowboardowym realizowanym na stokach w Murzasichle, Małe Ciche i Rusin - Ski. Grupy szkoleniowe będą się składać maksymalnie z 8 osób. Szkolenie będzie prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów Sport & Smile. W trakcie treningów szczególną uwagę będziemy zwracać na radość i dobrą zabawę płynącą z uprawiania sportów zimowych. Skupimy się również na poprawie elementów technicznych. Dzieci każdy dzień szkolenia będą kończyły zabawami na stoku z elementami rywalizacji.

Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych opiekunów, instruktorów i trenerów snowboardu oraz narciarstwa współpracujących z nami od wielu lat.

Sprzęt narciarski i snowboardowy

Na terenie ośrodka dostępna jest wypożyczalnia sprzętu. Jeżeli nasi uczestnicy nie przywiozą swojego zimowego ekwipunku , będzie możliwość wypożyczenia go na miejscu. Instruktor Sport & Smile pomoże dobrać właściwy rozmiar butów oraz nart lub snowboardu tak, aby uczestnik naszego Winter Campu odczuwał jak największy komfort podczas jazdy.

Każdego wieczoru nasza kadra przygotuje urozmaicone animacje dla uczestników obozu. Organizujemy gry i zabawy, które oprócz zdolności ruchowych, rozwijają pewność siebie i umiejętność pracy w grupie. Czas ten spędzimy bardzo kreatywnie, umożliwiając obozowiczom wykazanie się pomysłowością oraz talentem scenicznym.

W planach:

 • kalambury
 • pokaz talentów
 • zabawy integracyjne
 • konkursy
 • ognisko
 • dyskoteka
 • wspólne seanse filmowe
 • warsztaty kulinarne- zabawa w Masterchefa
 • zawody na zakończenie obozu
 • nauka przygotowywania sprzętu narciarskiego i snowboardowego do jazdy

Nasze wyjazdy zgłoszone są do kuratorium, a wszystkie dzieci objęte są ubezpieczeniem NNW.

Podczas zajęć na stoku wszystkie dzieci mają na sobie kaski, gogle oraz ciepłą odzież.

Dzieci na stoku będą wyposażone w żółte znaczniki SPORT & SMILE, dzięki czemu będą się wyróżniać spośród innych osób na stoku.

Sport & Smile zapewni wydzielone miejsce na stoku w którym nasi uczestnicy będą mogli odpocząć, napić sie wody lub coś przekąsić.

W razie potrzeby zapewniamy odpowiednią opiekę medyczną.

 

Nasza kadra to osoby z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi, w pełni zaangażowane w swoją pracę. Do każdego z uczestników podchodzimy indywidualnie, dbamy o ich potrzeby, pomagamy przy posiłkach oraz pilnujemy by w trakcie trwania obozu odpowiednio dobierały strój do panującej pogody. Poza tym staramy się robić wszystko by uczestnicy naszych wyjazdów zawsze byli radośni i uśmiechnięci. Wszyscy opiekunowie prowadzący zajęcia sportowe są wykwalifikowanymi instruktorami dyscyplin, których nauczają.

 

Cena obozu - 1599zł

rabat 50zł / os - rodzeństwo

rabat 50zł / os – w przypadku wpłynięcia zgłoszenia na pierwszy wyjazd ze Sport&Smile z polecenia uczestnika wcześniejszych wyjazdów, obie osoby otrzymują rabat.

rabat 50zł / os - w przypadku zgłoszenia się tego samego dnia przynajmniej 3 przyjaciół na dany turnus (niekoniecznie na ten sam profil obozu) każdy otrzymuje rabat. W zgłoszeniu należy wskazać imiona i nazwiska pozostałych przyjaciół.

rabat 100zł / os - w przypadku zgłoszenia się tego samego dnia przynajmniej 5 przyjaciół na dany turnus (niekoniecznie na ten sam profil obozu) każdy otrzymują rabat. W zgłoszeniu należy wskazać imiona i nazwiska pozostałych przyjaciół.

RABATY NIE ŁĄCZĄ SIĘ

Cena zawiera:

 • 7 noclegów
 • 3 posiłki dziennie śniadanie, suchy prowiant i obiadokolację
 • opiekę kadry pedagogicznej
 • szkolenie narciarskie oraz snowboardowe
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę wychowawczą
 • urozmaicony program animacyjny
 • udział w zawodach na koniec obozu
 • korzystanie z atrakcji ośrodka
 • medale, dyplomy, upominki pamiątkowe

Cena nie zawiera:

 • przejazd autokarem do Poronina i z powrotem - 160zł/os
 • 6-dniowy SkiPass - 390zł/os
 • wypożyczenie sprzętu – 40zł/doba

 

GRUPY POCZĄTKUJĄCE

STACJA MURZASICHLE

5 wyciągów narciarskich na trasach o długościach 180-450m o zróżnicowanym stopniu trudności, przenośnik taśmowy SunKid długości 85m oraz tor do SnowTubingu (200m). Na obiekcie znajdują się 2 kasy. Stacja narciarska Murzasichle dysponuje własnym ratownikiem narciarskim.

GRUPY ŚREDNIO - ZAAWANSOWANE I ZAAWANSOWANE

STACJA NARCIARSKA MAŁE CICHE

Ośrodek narciarski we wsi Małe Ciche, w gminie Poronin, na zachodnich zboczach grzbietu między szczytami Wierch Zgorzelisko i Zadni Wierch łagodnie opadających ku Filipczańskiemu Potokowi przepływającemu przez wieś. Dolna stacja ośrodka znajduje się we wsi, możliwy jest również dojazd do parkingu przy górnej stacji, znajdującej się na Polanie Zgorzelisko.

W skład kompleksu wchodzą:

 • (A) „Zgorzelisko-Express” 4-osobowy wyciąg krzesełkowy firmy Doppelmayr Garaventa Group o długości 1250 m.
 • (B) „Małe Ciche” 4-osobowy wyciąg krzesełkowy o długości 750 m
 • (C) wyciąg talerzykowy (Duży) o długości 500 m, przepustowości 900 osób na godzinę
 • (D) wyciąg talerzykowy (Babylift Dyzio) o długości 100 m, przepustowości 500 osób na godzinę
 • (F) wyciąg talerzykowy (Babylift Polana Zgorzelisko) o długości 210 m, przepustowości 800 osób na godzinę

RUSIŃ - SKI

Zlokalizowana jest na północnym zboczu  Wierchu Rusińkiego (948 m n.p.m.) w Bukowinie Tatrzańskiej, w najpiękniejszym widokowo miejscu kurortu. Tym, co wyróżnia naszą Stację spośród innych podhalańskich ośrodków jest najlepsze usytuowanie. Tylko tutaj kolej linowa i trasy zjazdowe zlokalizowane są niemal idealnie na północ. Dodatkowo, stoki w Bukowinie Tatrzańskiej, to jedne z najwyżej położonych tego typu terenów na Podhalu. Wszystko to gwarantuje, że na RUSIŃ-SKIm śnieg utrzymuje się do wiosny, a dobre warunki narciarskie panują od rana do późnego wieczora. Warunki naturalne i specyficzny mikroklimat sprzyjają temu, że to właśnie tutaj w ciągu ostatnich lat uruchamiane są, najwcześniej pośród polskich stoków, armatki śnieżne.

Rodzinna Stacja Narciarska RUSIŃ-SKI oferuje 6 tras narciarskich, łącznie 4 km tras, zróżnicowanych pod względem trudności, nachylenia oraz długości.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Krok 1. Pobierz poniższe dokumenty:

kliknij by pobrać -> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - WYPEŁNIJ ONLINE

kliknij by pobrać -> UMOWA

kliknij by pobrać -> WARUNKI UCZESTNICTWA

Krok 2. Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Po naciśnięciu przycisku WYŚLIJ FORMULARZ , automatycznie wygeneruje się KARTA KWALIFIKACYJNA, która zostanie przesłana bezpośrednio na maila podanego w zgłoszeniu.

Krok 3. Wydrukuj, wypełnij i podpisz UMOWĘ i KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ.

Krok 4. Od momentu wysłania FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO masz 3 dni na wpłatę zaliczki 700zł/os.
PAMIĘTAJ! Brak wpłaty zaliczki w terminie jest równoznaczny z rezygnacją i zwolnieniem zarezerwowanego wstępnie miejsca na obozie.
Dopiero wpłata zaliczki w terminie gwarantuje rezerwację miejsca na obozie.

DANE DO PRZELEWU

Klub Sportowy Sport&Smile
ul. Woronicza 78/64, 02-640 Warszawa
Numer rachunku (Mbank): 75 1140 2004 0000 3902 7800 3773

Krok 5. Ostatnią rzeczą o którą prosimy jest dostarczenie oryginału dokumentów ( UMOWA i KARTA KWALIFIKACYJNA).

W tym celu należy oryginały podpisanych dokumentów:
a) przesłać pocztą na wskazany poniżej adres
b) dostarczyć osobiście do klubu

Sport & Smile
ul. Trakt Lubelski 40a, 04-870 Warszawa

Winter Smile Camp 2020


Lokalizacja:

Termin:


Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy „Halina” (http://www.halina.info/oferta/osrodek-wypoczynkowy-halina.html) położony jest na południu Polski, w malowniczej miejscowości Poronin. Obiekt oferuje ponad 50 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach z pięknym widokiem.

Tym co wyróżnia ośrodek wypoczynkowy "Halina" to wieloletnie doświadczenie oraz nieprzerwana dbałość o zadowolenie zarówno zorganizowanych grup, jak i gości indywidualnych. Znakomite warunki geograficzne i klimatyczne, atrakcyjne ceny oraz wysoka jakość usług sprawią, że czas spędzony w ośrodku wypoczynkowym „Halina” będzie niezapomnianym przeżyciem.

Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4,5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV.

Wyżywienie

Dzieci mają zapewnione 3 posiłki dziennie obejmujące: śniadanie, suchy prowiant i obiadokolację. W trakcie trwania obozu dzieci mają zagwarantowaną wodę. Pierwszy dzień rozpoczynamy od obiadu. W dzień wyjazdu uczestnicy otrzymają dodatkowo suchy prowiant „na drogę”.


Program

W trakcie trwania obozu dzieci będą uczestniczyć w szkoleniu narciarsko - snowboardowym realizowanym na stokach w Murzasichle, Małe Ciche i Rusin - Ski. Grupy szkoleniowe będą się składać maksymalnie z 8 osób. Szkolenie będzie prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów Sport & Smile. W trakcie treningów szczególną uwagę będziemy zwracać na radość i dobrą zabawę płynącą z uprawiania sportów zimowych. Skupimy się również na poprawie elementów technicznych. Dzieci każdy dzień szkolenia będą kończyły zabawami na stoku z elementami rywalizacji.

Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych opiekunów, instruktorów i trenerów snowboardu oraz narciarstwa współpracujących z nami od wielu lat.

Sprzęt narciarski i snowboardowy

Na terenie ośrodka dostępna jest wypożyczalnia sprzętu. Jeżeli nasi uczestnicy nie przywiozą swojego zimowego ekwipunku , będzie możliwość wypożyczenia go na miejscu. Instruktor Sport & Smile pomoże dobrać właściwy rozmiar butów oraz nart lub snowboardu tak, aby uczestnik naszego Winter Campu odczuwał jak największy komfort podczas jazdy.


Animacja

Każdego wieczoru nasza kadra przygotuje urozmaicone animacje dla uczestników obozu. Organizujemy gry i zabawy, które oprócz zdolności ruchowych, rozwijają pewność siebie i umiejętność pracy w grupie. Czas ten spędzimy bardzo kreatywnie, umożliwiając obozowiczom wykazanie się pomysłowością oraz talentem scenicznym.

W planach:

 • kalambury
 • pokaz talentów
 • zabawy integracyjne
 • konkursy
 • ognisko
 • dyskoteka
 • wspólne seanse filmowe
 • warsztaty kulinarne- zabawa w Masterchefa
 • zawody na zakończenie obozu
 • nauka przygotowywania sprzętu narciarskiego i snowboardowego do jazdy

Bezpieczeństwo i opieka

Nasze wyjazdy zgłoszone są do kuratorium, a wszystkie dzieci objęte są ubezpieczeniem NNW.

Podczas zajęć na stoku wszystkie dzieci mają na sobie kaski, gogle oraz ciepłą odzież.

Dzieci na stoku będą wyposażone w żółte znaczniki SPORT & SMILE, dzięki czemu będą się wyróżniać spośród innych osób na stoku.

Sport & Smile zapewni wydzielone miejsce na stoku w którym nasi uczestnicy będą mogli odpocząć, napić sie wody lub coś przekąsić.

W razie potrzeby zapewniamy odpowiednią opiekę medyczną.

 

Nasza kadra to osoby z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi, w pełni zaangażowane w swoją pracę. Do każdego z uczestników podchodzimy indywidualnie, dbamy o ich potrzeby, pomagamy przy posiłkach oraz pilnujemy by w trakcie trwania obozu odpowiednio dobierały strój do panującej pogody. Poza tym staramy się robić wszystko by uczestnicy naszych wyjazdów zawsze byli radośni i uśmiechnięci. Wszyscy opiekunowie prowadzący zajęcia sportowe są wykwalifikowanymi instruktorami dyscyplin, których nauczają.

 


Opłaty

Cena obozu - 1599zł

rabat 50zł / os - rodzeństwo

rabat 50zł / os – w przypadku wpłynięcia zgłoszenia na pierwszy wyjazd ze Sport&Smile z polecenia uczestnika wcześniejszych wyjazdów, obie osoby otrzymują rabat.

rabat 50zł / os - w przypadku zgłoszenia się tego samego dnia przynajmniej 3 przyjaciół na dany turnus (niekoniecznie na ten sam profil obozu) każdy otrzymuje rabat. W zgłoszeniu należy wskazać imiona i nazwiska pozostałych przyjaciół.

rabat 100zł / os - w przypadku zgłoszenia się tego samego dnia przynajmniej 5 przyjaciół na dany turnus (niekoniecznie na ten sam profil obozu) każdy otrzymują rabat. W zgłoszeniu należy wskazać imiona i nazwiska pozostałych przyjaciół.

RABATY NIE ŁĄCZĄ SIĘ

Cena zawiera:

 • 7 noclegów
 • 3 posiłki dziennie śniadanie, suchy prowiant i obiadokolację
 • opiekę kadry pedagogicznej
 • szkolenie narciarskie oraz snowboardowe
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę wychowawczą
 • urozmaicony program animacyjny
 • udział w zawodach na koniec obozu
 • korzystanie z atrakcji ośrodka
 • medale, dyplomy, upominki pamiątkowe

Cena nie zawiera:

 • przejazd autokarem do Poronina i z powrotem - 160zł/os
 • 6-dniowy SkiPass - 390zł/os
 • wypożyczenie sprzętu – 40zł/doba

Jak się zapisać ?

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Krok 1. Pobierz poniższe dokumenty:

kliknij by pobrać -> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - WYPEŁNIJ ONLINE

kliknij by pobrać -> UMOWA

kliknij by pobrać -> WARUNKI UCZESTNICTWA

Krok 2. Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Po naciśnięciu przycisku WYŚLIJ FORMULARZ , automatycznie wygeneruje się KARTA KWALIFIKACYJNA, która zostanie przesłana bezpośrednio na maila podanego w zgłoszeniu.

Krok 3. Wydrukuj, wypełnij i podpisz UMOWĘ i KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ.

Krok 4. Od momentu wysłania FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO masz 3 dni na wpłatę zaliczki 700zł/os.
PAMIĘTAJ! Brak wpłaty zaliczki w terminie jest równoznaczny z rezygnacją i zwolnieniem zarezerwowanego wstępnie miejsca na obozie.
Dopiero wpłata zaliczki w terminie gwarantuje rezerwację miejsca na obozie.

DANE DO PRZELEWU

Klub Sportowy Sport&Smile
ul. Woronicza 78/64, 02-640 Warszawa
Numer rachunku (Mbank): 75 1140 2004 0000 3902 7800 3773

Krok 5. Ostatnią rzeczą o którą prosimy jest dostarczenie oryginału dokumentów ( UMOWA i KARTA KWALIFIKACYJNA).

W tym celu należy oryginały podpisanych dokumentów:
a) przesłać pocztą na wskazany poniżej adres
b) dostarczyć osobiście do klubu

Sport & Smile
ul. Trakt Lubelski 40a, 04-870 Warszawa

Opinie o nas

Masz pytania ?
Skontaktuj się z nami.