PÓŁKOLONIE ZIMOWE

INFORMACJE

Sport&Smile serdecznie zaprasza na sportowe półkolonie przeznaczone dla dzieci i młodzieży, które odbywać się będą na naszych dwóch obiektach zlokalizowanych w Wawrze – w Klubie Tenisowym oraz naszym Centrum Akrobatycznym przy ulicy Odrębnej 4.

Sportowe ferie ze Sport&Smile to:

 • Świetna okazja do spróbowania lub doskonalenia umiejętności tenisowych oraz akrobatycznych,
 • Współpraca z wykwalifikowaną kadrą, która przez cały czas dba o prawidłowe wykonywanie ćwiczeń oraz nieustannie służy pomocą,
 • Nauka zdrowej, sportowej rywalizacji poprzez zabawy i konkursy,
 • Możliwość spróbowania swoich sił w sporcie oraz różnego rodzaju animacjach i warsztatach tematycznych,
 • Przede wszystkim dobra zabawa i aktywnie spędzony czas

Okresy trwania:

I turnus:  10.02.2020 – 14.02.2020
II turnus: 17.02.2020 – 21.02.2020

LOKALIZACJA

Zajęcia tenisowe, warsztaty tematyczne oraz gry uzupełniające i integracyjne odbędą się w Klubie Tenisowym znajdującym się przy ulicy Odrębna 4. Do dyspozycji uczestników będą 2 w pełni ogrzewane korty tenisowe o nawierzchni ziemnej. Pozostałe zajęcia odbędą się w domku klubowym zlokalizowanym w odległości 20 metrów od kortów.

Zajęcia akrobatyczne będą się odbywać na specjalnie przystosowanej sali Sport&Smile zlokalizowanej przy ulicy Odrębnej 4. Pomieszczenie akrobatyczne wyposażone jest w ścieżkę pneumatyczną (air track), mini trampolinę, trampolinę profesjonalną oraz wiele przyrządów służących rozwojowi akrobatycznemu.

Jeżeli wyrażają Państwo chęć, możemy dowozić dzieci na zajęcia. Opiekun będzie wyjeżdżał z Ursynowa.

PROGRAM

 • zajęcia tenisowe
 • zajęcia akrobatyczne
 • dwukrotne wyjście basen
 • gry zespołowe
 • warsztaty tematyczne 
 • olimpiada sportowa
 • wyjście do kina
 • Big Music Quiz

PROFILE

 • Tenisowy,
 • Akrobatyczny,
 • Mieszany

Profil tenisowy

Jest to profil poświęcony osobom, które zamierzają spędzić zimowy wypoczynek w towarzystwie rakiety oraz piłeczek. Uczestnicy skorzystają ze wszystkich atrakcji zawartych w programie, natomiast więcej czasu zostanie poświęcone na treningi tenisowe. Podczas zajęć dzieci będą mogły nauczyć się lub udoskonalić główne uderzenia, wykonają szereg ćwiczeń koordynacyjnych przeznaczonych do odpowiedniego poruszania się po korcie, ale także zagrają w różnego rodzaju rozgrywki i zabawy towarzyszące nauce tenisa ziemnego. Głównym założeniem naszego szkolenia jest przekazanie wiedzy merytorycznej poprzez dobrą zabawę, tak by dzieci w trakcie turnusy opanowały tajniki tenisowe, ale przede wszystkim odczuwały satysfakcję z przeprowadzonych zajęć.

Profil akrobatyczny

Profil poświęcony osobom, które swój wolny czas podczas ferii chciałyby spędzić w sposób kształtujący równowagę, siłę oraz wytrzymałość. Zimowy wypoczynek połączony z zajęciami akrobatycznymi to doskonały sposób na wypracowanie silnego charakteru, spokoju ducha, ale także przystosowanie swojego organizmu do ćwiczeń, które odnajdą zastosowanie również w innych sportach. Podczas zajęć uczestnicy będą trenować zarówno podstawowe elementy akrobatyczne jak i układy choreograficzne oparte na różnego rodzaju figurach. Dla ułatwienia oraz zwiększenia przyjemności z ćwiczeń posiadamy specjalistyczny sprzęt, między innymi ścieżkę pneumatyczną oraz trampoliny. Oczywiście uczestnicy Półkolonii skorzystają także z innych atrakcji znajdujących się w programie. Zapewniamy pełną satysfakcję u dzieci dzięki profesjonalnej kadrze oraz bezpiecznemu wykonywaniu ćwiczeń.

Profil mieszany

Profil skierowany do osób chcących połączyć zajęcia tenisowe z akrobatycznymi. To doskonała forma spędzenia wolnego czasu zimowego w oparciu o różne sporty. Uczestnik bierze udział w zajęciach bez nacisku na konkretną dyscyplinę. W każdy dzień Półkolonii dzieci dodają do swoich umiejętności kolejny element sztuki tenisowej oraz akrobatycznej. Wymieszanie tych dwóch sportów pozwala rozwijać układ ruchowy dziecka w sposób interdyscyplinarny, nie zamykając tym samym możliwości uprawiania innych dyscyplin sportowych. Poza tenisem i akrobatyką uczestnicy turnusu poszerzą swój dzienny harmonogram o gry uzupełniające, zajęcia integracyjne oraz szereg innych atrakcji, które zawarte są w programie Półkolonii. 

PRZYKŁADOWY RAMOWY PLAN DNIA

9:00 – 10:30 zajęcia profilowe

10:30 – 11:00 drugie śniadanie

11:00 – 12:30 Gry i zabawy

12:30 – 14:00 zajęcia profilowe

14:00 – 14:30 obiad

14:30 – 16:00 Olimpiada / Gry zespołowe

BEZPIECZEŃSTWO i KADRA

Uczestnikami Półkolonii opiekować się będą wykwalifikowani i rzetelni trenerzy, posiadający doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Posiadają oni zarówno wiedzę merytoryczną z zakresu nauki tenisa i/lub akrobatyki, a także odpowiednie umiejętności do zainteresowania dzieci prowadzonymi zajęciami.

WYŻYWIENIE

Podczas trwania turnusu zapewniamy uczestnikom drugie śniadanie oraz dwudaniowy obiad.

OPŁATA
Cena: 640 zł
Zaliczka: 300 zł (potwierdzenie rezerwacji)

ZAPISY i INFORMACJE

Maciek Domański 790-334-851
Marcin Pniewski 733-960-990
sportandsmile@gmail.com

Masz pytania ?
Skontaktuj się z nami.