Sekcje

Akrobatyka i gimnastyka rekreacyjna

Uczestnicy zajęć uczą się stopniowo wykonywać różne elementy akrobatyczne od szpagatu, mostka czy stania na rękach po salta w przód czy w tył.

Zajęcia kształtują równowagę, siłę i wytrzymałość kształtując przy tym charakter i odporność na stres, jednocześnie dobrze wpływają na koncentracje, kreatywność czy systematyczność.

Akrobatyka Sportowa (zawodnicza)

Zajęcia polegają na zespołowym współzawodnictwie. Podczas treningu dzieci będą uczyły się elementów akrobatycznych tj. Piramid zespołowych, skoków akrobatycznych i układów choreograficznych. Będą miały możliwość startu w pięknych strojach na zawodach sportowych rangi Warszawskiej, Mazowieckiej i Ogólnopolskiej. Grupa zawodnicza nie posiada dolnego progu wiekowego.

Zajęcia podniosą sprawność fizyczną i charyzmę dziecka, dobrze wpłyną na koncentracje i koordynacje.

Akrobatyka dla dorosłych 

Doskonałe uzupełnienie codziennego treningu, zajęcia polegają na obowiązkowej rozgrzewce i rozciąganiu, później mają Państwo czas wolny i mogą uczyć się tego na co mają ochotę na sam koniec zajęć jest siła, która pomaga poprawić wytrzymałość i kondycje oraz korzystnie wpływa na naukę trudniejszych elementów, przez co wydają się one łatwiejsze.

Masz pytania ?
Skontaktuj się z nami.