O nas

 

 

Początkowo działaliśmy tylko w jednej dzielnicy. Z czasem jednak rozszerzyliśmy obszary naszej działalności i zajęcia tenisowe prowadzimy teraz w dwóch dzielnicach: Ursynów i Wawer.Nasz klub w zakresie szkolenia tenisowego stale się rozwija , zdobywa wiedzę oraz doświadczenie.

Naszą kadrę tworzą ludzie związani ze sportem od najmłodszych lat. W swoim zespole mamy wykwalifikowanych i kreatywnych instruktorów . Ich głównym celem jest przekazanie młodym, jak i starszym uczestnikom naszych zajęć, swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie.

Tworzymy bardzo interesujące programy szkoleniowe. Zajęcia nie tylko uczą umiejętności potrzebnych na korcie ale poprawiają one przede wszystkim ogólną sprawność fizyczną, koordynację oraz uczą pokory i samodyscypliny.

Na treningach panuje zawsze przyjazna atmosfera. Gwarantujemy, że wyjdziesz od nas zmęczony ale z uśmiechem na twarzy.


Naszą ofertę wzbogacają Smile Campy – wyjazdy sportowe. W naszym programie znajdują się: obozy dla dzieci oraz obozy familijne. Zapewniamy aktywny wypoczynek z nauką i doskonaleniem tenisa ziemnego dla osób w każdym wieku, niezależnie od poziomu zaawansowania, zawsze w miłej i sportowej atmosferze.

Masz pytania ?
Skontaktuj się z nami.